0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Juventus FC
۰
۲
SSD Monza 1912
inprogress
۱۷:۳۰
AC Milan
۲
۵
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Spain
La Liga
Osasuna
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Real Valladolid
۱
۰
Valencia CF
inprogress
۱۶:۳۰
England
FA Cup
Brighton and Hove Albion
۱
۱
Liverpool
inprogress
۱۷:۰۰
Stoke City FC
۱
۰
Stevenage Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Schalke 04
۰
۰
1. FC Koln
inprogress
۱۸:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Excelsior Rotterdam
۱
۳
AFC Ajax
inprogress
۱۷:۰۰
FC Twente
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۴:۴۵
FC Volendam
۲
۱
FC Groningen
inprogress
۱۷:۰۰
Cambuur Leeuwarden
-
-
Fortuna Sittard
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۵
۱
FC Winterthur
inprogress
۱۶:۴۵
Servette Geneve FC
-
-
FC Sion Sitten
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Zurich
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
۱
۰
Al Markhiya
inprogress
۱۷:۰۵
Al-Ahli Doha
-
-
Umm Salal
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Al Sailiya
۱
۱
Al-Gharafa
inprogress
۱۷:۰۵
Greece
Super League
Olympiakos Piraeus FC
۱
۱
OFI FC
inprogress
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
Clermont
۰
۰
FC Nantes
inprogress
۱۷:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۰
Montpellier HSC
inprogress
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
۲
۰
Angers SCO
inprogress
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
۱
۱
FC Toulouse
inprogress
۱۷:۳۰
OGC Nice
۱
۰
OSC Lille
Finished
۱۵:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
Belgium
First Division A
RSC Anderlecht
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۶:۰۰
Cercle Brugge KSV
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۴
۲
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۰۰
FC Nurnberg
۰
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۰۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Praha
۱
۱
FK Jablonec nad Nisou 97
inprogress
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۰
Pardubice
inprogress
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie B
Frosinone
-
-
Benevento
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Ascoli
۰
۰
Palermo
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
LaLiga 2
Levante
-
-
Burgos CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
CD Mirandes
۱
۳
Alaves
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
Indonesia
Liga 1
Madura FC
۰
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۳۰
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Huachipato
-
-
Cobresal Salvador
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Casa Pia Atletico
-
-
Santa Clara
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Rio Ave
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Hong Kong
Premier League
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۲:۰۰
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۳
Wofoo Tai Po
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۲
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۷:۳۰
Piast Gliwice
۱
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۵:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Italy
Serie A Women
AS Roma (W)
۴
۰
Sassuolo (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Parma (W)
۱
۰
Como (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۳
Matonense SP
inprogress
۱۶:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۰۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
Finished
۱۲:۰۰
MH Nakhonsi
۱
۰
Mueang Kon D United
Finished
۱۳:۳۰
Nonthaburi United
۱
۳
Thonburi United FC
Finished
۱۳:۳۰
Bankhai United
۲
۲
Chachoengsao FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok FC
۳
۱
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
-
-
Samud Songkram
Finished
۱۲:۰۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۰
Surin City FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Sakhon City FC
۰
۲
Chamchuri United FC
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Cesena U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۱۵
Hellas Verona U19
۲
۲
Cagliari U19
Finished
۱۵:۳۰
Atalanta U19
۲
۴
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Fiorentina U19
۰
۰
Sampdoria U19
inprogress
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista Serie A2
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
Monte Azul SP
۰
۱
Velo Clube SP
inprogress
۱۶:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۳:۰۰
Balcatta
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۲:۳۰
Degerfors IF
۱
۱
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
Inglewood United
۲
۱
Perth Glory
Finished
۱۴:۳۰
Young Boys FD
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
Flora Tallinn
۲
۰
Valmieras FK
Finished
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
IFK Haninge
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
PFK Sochi
inprogress
۱۶:۳۰
FK Dinamo Moscow
۰
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۶:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۱
۰
SV 1898 Unter Flockenbach
inprogress
۱۸:۰۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۰
۰
Paide Linnameeskond II
inprogress
۱۸:۱۵
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Scotland
Premiership
FC Livingston
۰
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۷:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Newry City
-
-
Larne
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Nicaragua
Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
Australia
A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
Turkey
League Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Amed SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۶
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۱
۰
Dudullu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hatayspor (W)
۰
۰
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Cearense 1
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
Croatia
HNL
NK Osijek
۱
۰
NK Gorica
inprogress
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Malatyaspor
۲
۱
Eyupspor
inprogress
۱۶:۳۰
Adanaspor FK
۱
۲
Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
Cyprus
1. Division
Omonia FC Nicosia
-
-
Pafos FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
Gokulam FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
Cyprus
First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۲
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۲:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۳:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
Hong Kong
1st Division
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۴
۲
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۱
۳
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Messina
۰
۱
Catanzaro
inprogress
۱۷:۰۰
Crotone
۰
۰
Potenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۲
۱
Fidelis Andria 1928
inprogress
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۰
Giugliano
inprogress
۱۷:۰۰
Pescara
۰
۳
Foggia
inprogress
۱۷:۰۰
Avellino
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Viterbese
۰
۱
Juve Stabia
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۱
۱
Bansander U19
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۲
۲
Marina Sport U19
Finished
۱۳:۳۰
Celta de Vigo U19
۵
۰
Arosa U19
Finished
۱۵:۰۰
Mexico
Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
Malta
Premier League
FC Balzan
۰
۰
Marsaxlokk
Finished
۱۴:۰۰
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Sirens FC
inprogress
۱۷:۳۰
Valletta FC
۰
۰
Floriana FC
inprogress
۱۷:۳۰
Portugal
Liga Segunda
SCU Torreense
۱
۰
Farense
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranquense
۱
۱
Moreirense
inprogress
۱۷:۳۰
Estrela Amadora
-
-
Feirense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sporting Covilha
۱
۲
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
CD Tondela
۰
۰
Nacional Madeira Funchal
inprogress
۱۷:۳۰
CD Mafra
-
-
UD Oliveirense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
England
FA Cup Women
Chelsea (W)
۳
۲
Liverpool (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Manchester City (W)
۷
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Everton (W)
۰
۱
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۰
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Durham (W)
۳
۰
Crystal Palace (W)
Finished
۱۵:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۰
۳
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Ipswich Town (W)
۰
۰
Lewes FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Burnley (W)
۰
۳
Cardiff City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon (W)
-
-
Charlton (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Coventry United (W)
۳
۰
Hashtag United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Tottenham (W)
۵
۰
London City Lionesses (W)
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal (W)
۳
۰
Leeds United LFC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Turkey
Super Lig
Istanbulspor AS
۲
۴
Kayserispor
Finished
۱۴:۰۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۳۰
Olympiacos FC U19
۱
۰
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
Iran
2nd Division
Shahid Oraki Eslamshahr
۱
۱
Sepidrood Rasht
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
Panama
Liga Prom
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۲
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
United Arab Emirates
Division 1
Masfut
۱
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۴۰
Al Jazira Hamra
۲
۱
Al Thaid
inprogress
۱۶:۴۰
Baynounah SC
۱
۲
Al Arabi Umm Al Quwain
inprogress
۱۶:۴۰
Kenya
League Women
Thika Queens (W)
۴
۱
Vihiga Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۴
Trans Nzoia Falcons (W)
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
Super Cup
Ha Noi
۲
۰
Hai Phong
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
Egypt Cup
El Sekka El Hadid SC
۳
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۵:۳۰
India
Indian Super League
Kerala Blasters FC
۲
۰
Northeast United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
El Salvador
Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۰
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۴
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Lumezzane
۱
۰
Sona Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۰
۰
Virtus Bergamo
inprogress
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۰
۰
Varesina Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۰
Franciacorta
inprogress
۱۷:۰۰
Brusaporto
۰
۱
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۷:۰۰
Caronnese
۰
۲
ASD Alcione
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۰
۱
Ssd Real Calepina FC
inprogress
۱۷:۰۰
Breno
۱
۱
Calvina
inprogress
۱۷:۰۰
Andorra
1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۱
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۳:۳۰
AC d'Escaldes
-
-
UE Engordany
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Ordino
۱
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
La Union CF
۲
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia B
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Deportiva Minera
۰
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
Ciudad de Murcia
-
-
CD Bullense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aguilas FC
-
-
CA Pulpileno
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CD Cieza
-
-
UD Caravaca
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bangladesh
Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Altona 93
Finished
۱۳:۱۵
Niendorfer TSV
۲
۲
Curslack-Neuengamme
Finished
۱۶:۳۰
FC Tuerkiye
۳
۱
Hamm United
Finished
۱۵:۳۰
TSV Sasel
۲
۱
TUS Osdorf
inprogress
۱۷:۳۰
Buchholz
۱
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
inprogress
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۴
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۱
۲
Avance Ezcabarte
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Sociedad (W)
۴
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Levante Las Planas (W)
-
-
Valencia (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۲
۰
Chonburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Khon Kaen United
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
۱
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 2
Suphanburi FC
۱
۳
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۴
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۰
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
First Division B
Lierse SK
-
-
RWD Molenbeek
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Ahed
۰
۰
Al Ansar Beirut
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
BSG Chemie Leipzig
-
-
SV Babelsberg 03
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Greifswalder FC
۳
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB II
Gyirmot
۱
۱
Dorogi FC
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest
۰
۰
Szentlorinc SE
inprogress
۱۷:۳۰
FC Ajka
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
inprogress
۱۷:۳۰
Pecsi MFC
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۷:۳۰
Soroksar SC
۰
۵
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۵:۳۰
Haladas
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۲
۰
Csakvar TK
Finished
۱۵:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۰
۱
Kozarmisleny SE
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Juventus U23
۲
۱
Vicenza
Finished
۱۵:۰۰
Feralpisalo
۰
۲
Virtus Verona
inprogress
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
Pro Patria
inprogress
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۱
AC Trento
inprogress
۱۷:۰۰
Novara
۰
۰
Pro Vercelli
inprogress
۱۷:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۰
۰
US Pergolettese
inprogress
۱۷:۰۰
Padova
۱
۱
Pordenone
inprogress
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۱
۱
Piacenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۰
۱
AC Pro Sesto
inprogress
۱۷:۰۰
Mantova
۲
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۱
۰
Jove Espanol
Finished
۱۴:۳۰
Torrent CF
۲
۱
CD Acero
Finished
۱۴:۳۰
Hercules II
-
-
CD Roda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Cordoba
۰
۲
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۳
۰
Talavera
Finished
۱۴:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
Alcorcon
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۳۰
San Fernando Club Deportivo
-
-
Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Cacereno (W)
۱
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Valecano (W)
۰
۲
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Osasuna B (W)
۳
۲
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۱
۰
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۴:۱۵
Racing Santander (W)
۲
۰
Sardoma CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza CFF (W)
۴
۰
Bizkerre (W)
Finished
۱۴:۳۰
CF Union Viera (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۱
۲
Vimenor CF
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۱
۱
CD La Nucia
Finished
۱۴:۳۰
Castellon
۱
۰
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۳
۰
UD Logrones
Finished
۱۴:۳۰
CD Alcoyano
۰
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۰
۱
Esperanca de Lagos
Finished
۱۵:۳۰
Oriental Dragon FC
-
-
Lusitano Ginasio Clube Evora
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Imortal DC
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
US Angri Calcio 1927 ASD
۱
۰
Paganese
inprogress
۱۷:۰۰
Arzachena
۰
۰
Real Monterotondo Scalo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sorrento 1945
۰
۱
FC Aprilia
inprogress
۱۷:۰۰
Portici 1906
۰
۳
SS Nola 1925
inprogress
۱۷:۰۰
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
۳
۱
Tivoli Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۱
Lupa Roma
inprogress
۱۷:۰۰
Casertana
۱
۱
SS Cassino
inprogress
۱۷:۰۰
Brazil
Goiano 1
Goias EC
۱
۰
Vila Nova GO
inprogress
۱۷:۰۰
Kenya
Premier League
AFC Leopards
۰
۰
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۲
۱
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۳
۲
Marino
Finished
۱۵:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Union Sur Yaiza
Finished
۱۵:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۰
۲
UD Tamaraceite
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۲
۱
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
Ebro
۱
۰
Lleida
Finished
۱۴:۳۰
CD Teruel
-
-
UE Olot
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Badalona
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
۱
۱
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۱
۱
Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
Leganes B
۲
۱
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۱
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
1461 Trabzonspor
۰
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۱
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۲
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۰
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Akwa United
۰
۰
Plateau United
inprogress
۱۷:۳۰
Gombe United
-
-
Nasarawa United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
-
-
El Kanemi Warriors
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Enyimba
۲
۰
Kwara United
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Tombense MG
۰
۰
Atletico Mineiro
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Desportivo Ferroviaria
۲
۰
Atletico Itapemirim
inprogress
۱۶:۳۰
Malta
Challenge League
Fgura United FC
۱
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۳۰
Attard
۱
۱
San Gwann FC
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga I
Campionii FC Arges
۰
۲
FC Botosani
Finished
۱۵:۰۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
FC U Craiova 1948
Interrupted
۱۷:۳۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Tigre Reserves
۰
۲
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan Reserves
۱
۱
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۱
۰
Villarrubia CF
Finished
۱۴:۳۰
La Solana
-
-
CD Villacanas
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Colombia
Primera A
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۱
۲
Comillas CF
Finished
۱۴:۳۰
Agoncillo
۰
۲
Naxara
Finished
۱۴:۳۰
Pena Balmaiso CF
۳
۰
Casalarreina CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۱
۳
Atletico Vianes
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Academica de Coimbra
۱
۰
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
Caldas
-
-
FC Alverca
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۲
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۲
Real Aviles CF
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
CE Europa
Finished
۱۴:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۲
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۰
۴
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۲
CF Badalona B
Finished
۱۵:۰۰
UE Tona
۰
۲
CF Montanesa
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Getafe B
۲
۳
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۲
۳
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۴:۰۰
Las Rozas CF
۳
۱
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B
۰
۱
CD Mostoles
Finished
۱۶:۰۰
Real Aranjuez
۰
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۰۰
India
Santosh Trophy
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۴:۳۰
FC Malaga City
۱
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
CS Maritimo Funchal (W)
۱
۲
SL Benfica (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vilaverdense (W)
۲
۱
Valadares Gaia FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Sporting (W)
-
-
CA Ouriense (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
-
-
Torreense (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SF Damaiense (W)
-
-
Famalicao (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Braga (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Scotland
Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۴
Hibernian (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
Glasgow Girls (W)
۰
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
France
Coupe de France Women
Nantes (W)
۶
۱
Cannes (W)
Finished
۱۶:۳۰
RC Lens (W)
۰
۴
Thonon Evian FC (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Marseille (W)
۲
۱
EA Guingamp (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۱
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۷:۰۰
Asd Pineto Calcio
۱
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۱
ASD Montegiorgio
inprogress
۱۷:۰۰
Roma City FC
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
inprogress
۱۷:۰۰
Team Nuova Florida
۰
۰
Senigallia
inprogress
۱۷:۰۰
Porto D'Ascoli
۰
۱
Termoli Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۰
Matese
inprogress
۱۷:۰۰
SSD San Nicolo Notaresco
۱
۰
Sambenedettese
inprogress
۱۷:۰۰
Greece
Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۶
۰
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
Larissa (W)
۰
۰
Aris Thessaloniki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Trikala 2011 (W)
۳
۱
Elpides Karditsas FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Switzerland
Challenge League
AC Bellinzona
۰
۲
Yverdon-Sports
inprogress
۱۶:۴۵
Neuchatel Xamax FC
-
-
FC Schaffhausen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
AC Pistoiese
۰
۱
Giana Erminio
inprogress
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۱
۳
Sammaurese
inprogress
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۰
۱
Ravenna Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
United Riccione
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۱
Aglianese
inprogress
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۰
۱
Bagnolese
inprogress
۱۷:۰۰
Mezzolara
۱
۲
US Corticella
inprogress
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۰
Scandicci
inprogress
۱۷:۰۰
AC Prato
۰
۰
Sant'Angelo
inprogress
۱۷:۰۰
Correggese
۰
۰
Real Forte Querceta
inprogress
۱۷:۰۰
Lebanon
Division 2
Al Ahli Nabatieh
۱
۱
Racing Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Sporting Club Beirut
۱
۲
Al Islah Bourg Shamaly
Finished
۱۵:۴۵
Greece
Super League 2, Group A
Apollon Pontou FC
۰
۳
Larissa FC
Finished
۱۶:۱۵
Diagoras Rodos
۰
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۱۵
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Larisas
۰
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
Niki Volou
۱
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۱۵
Italy
Serie B Women
Napoli (W)
۶
۰
Tavagnacco (W)
Finished
۱۴:۳۰
Unione Sportiva Arezzo (W)
۱
۲
Lazio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Cesena (W)
۰
۰
Chievo Verona (W)
inprogress
۱۷:۰۰
San Marino Academy (W)
۲
۲
Ternana (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۱
۲
Genoa (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Cameroon
League Women
Amazone FAP (W)
۱
۲
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۵:۳۰
Louves Minproff (W)
۰
۱
Eclair de Saa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Rwanda
League Women
AS Kigali (W)
۳
۱
Apaer WFC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kayonza WFC (W)
۰
۲
Bugesera (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB I
Mezokovesdi SE
۱
۰
Puskas FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Ujpest FC
۰
۰
Budapest Honved FC
inprogress
۱۸:۰۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
Greece
U19 Super League 2
Niki Volou U19
۷
۰
Iraklis 1908 FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۵
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۳
۳
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۴
۲
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Yeni Orduspor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۱
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Kasimpasa Erokspor
۱
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۱
۲
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Silva SD
۱
۳
CD Choco
Finished
۱۴:۴۵
Gran Pena FC
۰
۰
UD Ourense
inprogress
۱۸:۱۵
Viveiro CF
۱
۰
UD Somozas
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Arteixo
۱
۰
Alondras CF
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
A.E. Kifisia F.C.
۶
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۱۵
Proodeftiki FC
۰
۳
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۱۵
OF Ierapetras
۰
۰
Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
Irodotos
۰
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۱۵
Italy
Serie D, Girone H
SS Cavese
۰
۰
Puteolana Internapoli
inprogress
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۰
۰
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۳۰
Casarano
۱
۰
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۰
۱
FC Matera Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Lavello
۱
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۰
۰
Citta di Fasano
inprogress
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۰
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۷:۰۰
Molfetta
۰
۱
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
FBC Gravina
۰
۱
Team Altamura
inprogress
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Holy Ghost SC
۱
۴
Botswana Defence Force
inprogress
۱۷:۰۰
Orapa United FC
۳
۰
Police XI SC
inprogress
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۱
۰
Al Bataeh U21
inprogress
۱۶:۴۵
Al Jazira U21
۲
۲
Dibba Al Fujairah U21
inprogress
۱۶:۴۵
Zambia
Super League
Forest Rangers
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Blau-Weiss Papenburg
-
-
U.L.M. Wolfsburg
inprogress
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۳
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
VV Gemert
۱
۱
HV & CV Quick
inprogress
۱۶:۳۰
Baronie
۱
۰
Watergraafsmeer
inprogress
۱۶:۳۰
GVV Unitas
۰
۰
SV Oss 20
inprogress
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
Groene Ster
inprogress
۱۶:۳۰
Blauw Geel 38
۱
۰
UDI'19
inprogress
۱۶:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۰
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Trikala 1963
۰
۱
Vyzas Megaron
inprogress
۱۶:۳۰
Asteras Petriti
۲
۱
Digenis Neochoriou
inprogress
۱۶:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
۰
۱
KFC Dessel Sport
inprogress
۱۷:۳۰
URSL Vise
۰
۰
KVK Ninove
inprogress
۱۷:۳۰
Charleroi II
۱
۰
Royal Antwerp II
inprogress
۱۷:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۱
۱
KAA Gent II
inprogress
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
Etincelles FC
۲
۱
Marines FC
inprogress
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۰
۰
Gorilla FC
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
FC Hansa Rostock II
۲
۰
1. FC Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
TSG Neustrelitz
۲
۰
MSV Pampow
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Primera Nacional Women
CD Atletico Lince (W)
۰
۲
Santa Teresa B (W)
Finished
۱۴:۳۰
San Ignacio (W)
۲
۱
CDEF Logrono II (W)
Finished
۱۵:۰۰
Atletico Pedoma (W)
۳
۱
CD Firgas (W)
Finished
۱۵:۳۰
San Vicente (W)
۱
۵
Levante C (W)
Finished
۱۵:۰۰
CDE Olimpico De Madrid (W)
۰
۱
Futbolellas CFF (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Kahramanmarasspor
۱
۱
Bayrampasa
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۱
Ofspor
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۲
CA Antoniano
Finished
۱۴:۳۰
Ayamonte CF
۲
۰
Conil CF
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۳
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Granada B
۲
۰
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
FC Cartagena II
۲
۱
Sanluqueno
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۵
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۴:۳۰
CD Praviano
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۱
۰
UC Ceares
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
South America
South American Championship U20
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
Kenya
Super League
Gusii FC
۲
۲
Silibwet
Finished
۱۵:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Migori Youth
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Citta Di Castello
۲
۱
Montespaccato
inprogress
۱۷:۰۰
Virtus Flaminia
-
-
Tau Calcio Altopascio
inprogress
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۰
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
inprogress
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۰
Poggibonsi
inprogress
۱۷:۰۰
Sangiovannese
۲
۰
Pianese
inprogress
۱۷:۰۰
Grosseto
۲
۰
Ponsacco
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Livorno
inprogress
۱۷:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al-Najma Manama
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Al Ittifaq Maqaba
-
-
Isa Town
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bouri Cultural SC
-
-
Etehad Al Reef
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Pero Pinheiro
-
-
Rio Maior SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
UD Serra
-
-
Sport Arronches e Benfica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sintrense
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Marinhense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sertanense FC
-
-
Mortagua FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Coruchense
-
-
Castelo Branco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Djibouty
Premier League
FC Dikhil
۱
۰
Gendarmerie Nationale FC
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۱
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۵:۰۰
CD Miajadas
۳
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
Calamonte
۰
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۱
۰
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۲
۱
Olivenza
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
Premier League
Chippa United
۱
۰
Maritzburg United
inprogress
۱۷:۰۰
Richards Bay FC
۰
۱
Amazulu FC
inprogress
۱۷:۰۰
Kaizer Chiefs
-
-
Royal AM
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
TS Galaxy
-
-
Golden Arrows
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Panionios NFC
۱
۰
APS Patrai
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Doxa Dramas
۲
۲
Kavala
inprogress
۱۶:۳۰
Thermaikos Thermis
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۰
۲
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Paralimniou
۱
۰
Posidonas Neas Michanionas
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۱
۰
Orfeas Puma Xanthi
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۱
Cultural Leonesa U19
Finished
۱۴:۳۰
Fuenlabrada U19
۲
۳
Getafe U19
inprogress
۱۶:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۱
۱
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۴:۳۰
Andorra
2a Divisio
FC Encamp
۰
۰
CF Atletic America
inprogress
۱۷:۳۰
Club Esportiu Carroi
۴
۰
UE Engordany B
Finished
۱۴:۳۰
San Marino
Campionato
AC Libertas
۰
۰
SC Faetano
inprogress
۲۱:۰۰
Fiorita
۰
۰
Folgore / Falciano
inprogress
۱۷:۳۰
SP Tre Fiori
۰
۰
SS Virtus
inprogress
۲۱:۳۰
Ghana
Premier League
Berekum Chelsea
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Great Olympics
۰
۰
Karela
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Wikki Tourist
-
-
Doma United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
-
-
Enugu Rangers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lobi Stars
-
-
Bayelsa United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
-
-
Abia Warriors
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
SC Vianense
-
-
Tirsense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brito SC
-
-
Pedras Salgadas
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vila Mea
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
-
-
Amarante FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ARS Martinho
-
-
Merelinense FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dumiense FC
-
-
Desportivo Moncao
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KFC Merelbeke
۰
۱
Sparta Petegem
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Este
۱
۱
ASD Cartigliano
inprogress
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۱
۰
Villafranca Veronese
inprogress
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
Clodiense
inprogress
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۰
۲
Torviscosa
inprogress
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۳
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Luparense
۱
۰
Montebelluna
inprogress
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۱
۱
US Adriese
inprogress
۱۷:۰۰
US Levico Terme
۰
۰
Portogruaro
inprogress
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۱
۱
Virtus Bolzano
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Chieri 1955
۰
۱
Vado
inprogress
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۲
۰
Ligorna 1922
inprogress
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۱
۰
Gozzano
inprogress
۱۷:۰۰
Asti
۰
۰
AC Bra
inprogress
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۱
US Fezzanese
inprogress
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۱
Sestri Levante
inprogress
۱۷:۰۰
Pinerolo
۰
۰
AC Legnano
inprogress
۱۷:۰۰
GS Castanese
۰
۱
Sanremese
inprogress
۱۷:۰۰
Burundi
Premier League
Bumamuru
۳
۰
Athletico Olympic
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
۰
۲
Locri 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Real Agro Aversa
۰
۱
Canicattì
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۰
۱
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۷:۳۰
Santa Maria Cilento
۰
۰
ASD Cittanovese
inprogress
۱۷:۰۰
AS Acireale
۱
۱
ASD Castrovillari Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
ASD Paterno
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۰
FC Lamezia Terme
inprogress
۱۷:۰۰
Licata
۱
۰
Mariglianese
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
-
-
Alfaro
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
France
France U19 Cup
JA Drancy U19
۱
۲
Rennes U19
inprogress
۱۷:۰۰
Valenciennes FC U19
۰
۲
ESTAC Troyes U19
inprogress
۱۷:۰۰
Amiens U19
۰
۳
Le Havre AC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Morocco
Botola Pro
Union Sportive de Touarga Rabat
-
-
Dhj Difaa Hassani Jdidi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
AD Castro Daire
-
-
Valadares Gaia FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa
-
-
Gondomar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Leca FC
-
-
AD Camacha
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maritimo Funchal II
-
-
Rebordosa AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۲
۰
Union Viera CF U19
inprogress
۱۸:۰۰
Belgium
Division 1 Women
Oud-Heverlee Leuven II (W)
۲
۱
Standard Liege II (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Cameroon
Elite Two
OFTA
۰
۰
AS FAP
inprogress
۱۷:۳۰
AS Lausanne de Yaounde
۱
۰
Racing de Bafoussam
inprogress
۱۸:۰۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Maidenhead Utd (W)
۱
۱
Portishead (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۲
Nottm Forest (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Cappellen FC
۱
۱
Racing Mechelen
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Niederrhein
MSV Düsseldorf
۰
۲
SSVg Velbert
inprogress
۱۷:۰۰
SF Hamborn 07
۱
۱
VfB Homberg
inprogress
۱۷:۰۰
FSV Duisburg
۲
۴
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۰۰
FC Monheim
۲
۳
VfB 03 Hilden
inprogress
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۰
۰
TSV Meerbusch
inprogress
۱۷:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۲
۱
Union Nettetal
inprogress
۱۷:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۰
Kleve
inprogress
۱۸:۰۰
France
U19 League Women
Dijon U19 (W)
۵
۱
Saint Priest U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Morocco
League Women
WAC Casablanca (W)
۱
۵
SC Casablanca (W)
Finished
۱۶:۳۰
FAR Rabat (W)
۳
۰
AUSF Assa Zag (W)
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Uthongathi
۰
۲
Casric Stars FC
inprogress
۱۷:۰۰
Pretoria Callies
۱
۰
Baroka FC
inprogress
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Thiella Sarakinon
۱
۱
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Brasiliense
Capital Brasilia CF
۱
۲
FC Samambaia
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 5
AO Tympakiou
۰
۱
AO Agia Paraskevi
inprogress
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۲
۱
APO Keratsini
Finished
۱۶:۳۰
AE Moschatou
۰
۲
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Premier League 2 Women
Montrose LFC (W)
۴
۱
Stirling Uni FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۳
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Kukesi
۲
۰
KF Tirana
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۴:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Dublin City University
۲
۱
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۳
۱
Elche U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۱
۵
Alboraya U19
Finished
۱۵:۰۰
Oman
Sultan Cup
Oman FC
-
-
Al Rustaq
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰