0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
SS Lazio
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AC Milan
۲
۵
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC
۰
۲
SSD Monza 1912
Finished
۱۷:۳۰
Spain
La Liga
Osasuna
۰
۰
Atletico Madrid
inprogress
۱۸:۴۵
Celta de Vigo
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Real Valladolid
۱
۰
Valencia CF
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Fenerbahce SK
۰
۱
Kasimpasa SK
inprogress
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۰
۰
Konyaspor
inprogress
۱۹:۳۰
Istanbulspor AS
۲
۴
Kayserispor
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۰
۰
Borussia Dortmund
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
1. FC Koln
Finished
۱۸:۰۰
France
Ligue 1
AC Ajaccio
۰
۱
Olympique Lyonnais
inprogress
۱۹:۳۵
Clermont
۰
۰
FC Nantes
Finished
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
۴
۰
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۱
۰
OSC Lille
Finished
۱۵:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۲
Montpellier HSC
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
۱
۲
FC Toulouse
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Excelsior Rotterdam
۱
۴
AFC Ajax
Finished
۱۷:۰۰
FC Twente
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۴:۴۵
Cambuur Leeuwarden
۱
۰
Fortuna Sittard
inprogress
۱۹:۱۵
FC Volendam
۳
۲
FC Groningen
Finished
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Super Cup
Al-Ittihad
-
-
Al Feiha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Scotland
Premiership
Dundee United FC
۰
۰
Celtic FC
inprogress
۱۹:۳۰
FC Livingston
۰
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۵
۱
FC Winterthur
Finished
۱۶:۴۵
FC Zurich
۰
۰
FC St. Gallen
inprogress
۱۹:۰۰
Servette Geneve FC
۲
۰
FC Sion Sitten
inprogress
۱۹:۰۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
۱
۰
Al Markhiya
Finished
۱۷:۰۵
Al-Ahli Doha
۲
۱
Umm Salal
inprogress
۱۹:۱۵
Al Sailiya
۱
۲
Al-Gharafa
Finished
۱۷:۰۵
England
FA Cup
Wrexham
۰
۰
Sheffield United FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Stoke City FC
۳
۱
Stevenage Borough
Finished
۱۷:۳۰
Brighton and Hove Albion
۲
۱
Liverpool
Finished
۱۷:۰۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
-
-
Ceramica Cleopatra FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
El Zamalek
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Enppi
۰
۲
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
Australia
A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
Greece
Super League
AEK Athens
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۱
OFI FC
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
Zulte-Waregem
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
RSC Anderlecht
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۶:۰۰
Cercle Brugge KSV
۲
۱
KAA Gent
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Italy
Serie B
Frosinone
۰
۰
Benevento
inprogress
۱۸:۴۵
Ascoli
۱
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۴
۲
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۰۰
FC Nurnberg
۰
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۰۰
Spain
LaLiga 2
Levante
۱
۰
Burgos CF
inprogress
۱۸:۴۵
Albacete Balompie
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Real Sporting de Gijon
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Mirandes
۱
۳
Alaves
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Casa Pia Atletico
۰
۰
Santa Clara
inprogress
۱۹:۰۰
Futebol Clube Vizela
۰
۱
Rio Ave
inprogress
۱۹:۰۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
AD Municipal Grecia
-
-
AD San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Madura FC
۰
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۳۰
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Huachipato
۱
۱
Cobresal Salvador
inprogress
۱۸:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
Hong Kong
Premier League
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۲:۰۰
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۳
Wofoo Tai Po
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie A Women
AS Roma (W)
۵
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۷:۰۰
Parma (W)
۱
۰
Como (W)
Finished
۱۷:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۳
۲
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Gdansk
۰
۰
Wisla Plock
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Piast Gliwice
۱
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۵:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۳
Matonense SP
Finished
۱۶:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۰۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
Finished
۱۲:۰۰
MH Nakhonsi
۱
۰
Mueang Kon D United
Finished
۱۳:۳۰
Nonthaburi United
۱
۳
Thonburi United FC
Finished
۱۳:۳۰
Bankhai United
۲
۲
Chachoengsao FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok FC
۳
۱
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
-
-
Samud Songkram
Finished
۱۲:۰۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۰
Surin City FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Sakhon City FC
۰
۲
Chamchuri United FC
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Cesena U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۱۵
Hellas Verona U19
۲
۲
Cagliari U19
Finished
۱۵:۳۰
Atalanta U19
۲
۴
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Fiorentina U19
۰
۱
Sampdoria U19
Finished
۱۷:۰۰
Torino U19
۰
۰
Bologna U19
inprogress
۱۹:۰۰
Brazil
Paulista Serie A2
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
Monte Azul SP
۰
۱
Velo Clube SP
Finished
۱۶:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۳:۰۰
Balcatta
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۲:۳۰
Degerfors IF
۱
۱
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
Inglewood United
۲
۱
Perth Glory
Finished
۱۴:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۱
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۰۰
Young Boys FD
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۱
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۸:۱۵
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
FC Elva
۰
۰
JK Tallinna Kalev
inprogress
۱۹:۰۰
FK Dinamo Moscow
۳
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
Flora Tallinn
۲
۰
Valmieras FK
Finished
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
IFK Haninge
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Newry City
۰
۰
Larne
inprogress
۱۸:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Nicaragua
Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
Australia
A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
Turkey
League Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Amed SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۶
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۱
۰
Dudullu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hatayspor (W)
۰
۰
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1. Division
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Pafos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Cearense 1
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
Honduras
Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
Gokulam FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Malatyaspor
۲
۱
Eyupspor
Finished
۱۶:۳۰
Denizlispor
۱
۱
Manisa Futbol Kulubu
inprogress
۱۹:۳۰
Adanaspor FK
۱
۲
Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
Croatia
HNL
NK Osijek
۲
۰
NK Gorica
Finished
۱۷:۳۰
NK Istra 1961 Pula
۰
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۱۹:۴۰
South Africa
Diski Challenge
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۳:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Cyprus
First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۲
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Pontevedra
۰
۰
Real Madrid B
inprogress
۱۹:۳۰
Cordoba
۰
۲
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۳
۰
Talavera
Finished
۱۴:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Deportivo La Coruna
inprogress
۱۸:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
Alcorcon
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۳۰
Merida
-
-
San Sebastian De Los Reyes
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
Hong Kong
1st Division
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۴
۲
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۱
۳
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۱
۱
Bansander U19
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۲
۲
Marina Sport U19
Finished
۱۳:۳۰
Ural CF U19
۰
۳
Sporting Gijon U19
inprogress
۱۸:۳۰
Celta de Vigo U19
۵
۰
Arosa U19
Finished
۱۵:۰۰
Mexico
Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
Malta
Premier League
FC Balzan
۰
۰
Marsaxlokk
Finished
۱۴:۰۰
Hamrun Spartans FC
۳
۰
Sirens FC
Finished
۱۷:۳۰
Valletta FC
۰
۰
Floriana FC
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۳۰
Olympiacos FC U19
۱
۰
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Liga Segunda
SCU Torreense
۱
۰
Farense
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
۱
۰
Feirense
inprogress
۱۹:۰۰
CD Mafra
۰
۲
UD Oliveirense
inprogress
۱۹:۰۰
Vilafranquense
۱
۲
Moreirense
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Covilha
۱
۲
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
CD Tondela
۱
۰
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۷:۳۰
England
FA Cup Women
Chelsea (W)
۳
۲
Liverpool (W)
Finished
۱۶:۳۰
Everton (W)
۰
۱
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۰
۷
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Manchester City (W)
۷
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۰
۲
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon (W)
۰
۴
Charlton (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Durham (W)
۳
۰
Crystal Palace (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ipswich Town (W)
۰
۱
Lewes FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Leicester (W)
۱
۱
Reading FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Burnley (W)
۱
۴
Cardiff City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Coventry United (W)
۴
۰
Hashtag United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tottenham (W)
۵
۰
London City Lionesses (W)
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal (W)
۹
۰
Leeds United LFC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Crotone
۰
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۳
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Francavilla
۰
۰
ASD Nuova Monterosi
inprogress
۲۰:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۲
Giugliano
Finished
۱۷:۰۰
Avellino
۰
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Pescara
۰
۴
Foggia
Finished
۱۷:۰۰
Taranto Sport
۰
۰
Gelbison Cilento SSD
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Viterbese
۰
۱
Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Messina
۱
۱
Catanzaro
Finished
۱۷:۰۰
Iran
2nd Division
Shahid Oraki Eslamshahr
۱
۱
Sepidrood Rasht
Finished
۱۴:۰۰
Morocco
Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
-
-
Fath Union Sportive Rabat
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Union Sportive de Touarga Rabat
۰
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
Panama
Liga Prom
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Masfut
۱
۰
Al Taawon FC
Finished
۱۶:۴۰
Al Jazira Hamra
۲
۲
Al Thaid
Finished
۱۶:۴۰
Baynounah SC
۲
۲
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۴۰
India
Indian Super League
Kerala Blasters FC
۲
۰
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
Super Cup
Ha Noi
۲
۰
Hai Phong
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
Egypt Cup
El Sekka El Hadid SC
۳
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
League Women
Thika Queens (W)
۴
۱
Vihiga Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۴
Trans Nzoia Falcons (W)
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
El Salvador
Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
Bangladesh
Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
Andorra
1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۱
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۳:۳۰
AC d'Escaldes
۱
۰
UE Engordany
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ordino
۱
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۶:۰۰
UE Sant Julià
-
-
Inter Club d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
La Union CF
۲
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia B
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۰
CD Bullense
inprogress
۱۸:۳۰
CF Lorca Deportiva
۰
۰
Union Molinense CF 2020
inprogress
۱۹:۰۰
CD Cieza
۱
۰
UD Caravaca
inprogress
۱۹:۰۰
Deportiva Minera
۰
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
Muleno CF
۰
۰
Alcantarilla FC
inprogress
۱۹:۰۰
Aguilas FC
۱
۰
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۰۰
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۰
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۴
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Lumezzane
۱
۰
Sona Calcio
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۰
۱
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۱
۰
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۰
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۰
۱
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۰
۰
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Caronnese
۰
۲
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Breno
۱
۱
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Altona 93
Finished
۱۳:۱۵
Niendorfer TSV
۲
۲
Curslack-Neuengamme
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۳
۲
TUS Osdorf
Finished
۱۷:۳۰
FC Tuerkiye
۳
۱
Hamm United
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۱
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۴
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Goiano 1
Goias EC
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۰۰
Thailand
Thai League 2
Suphanburi FC
۱
۳
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۴
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۰
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۱
۲
Avance Ezcabarte
Finished
۱۴:۰۰
CD Azkoyen
۰
۰
Pena Sport
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Sociedad (W)
۴
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Levante Las Planas (W)
۰
۲
Valencia (W)
inprogress
۱۸:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
-
-
FC Barcelona (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۲
۰
Chonburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Khon Kaen United
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
۱
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Cacereno (W)
۱
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Cordoba (W)
۱
۰
Granada (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Rayo Valecano (W)
۰
۲
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۱
۰
Jove Espanol
Finished
۱۴:۳۰
Villarreal CF C
۰
۰
Rayo Ibense
inprogress
۱۹:۳۰
Torrent CF
۲
۱
CD Acero
Finished
۱۴:۳۰
Hercules II
۰
۱
CD Roda
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela
۰
۰
CF Elche Ilicitano
inprogress
۱۹:۳۰
Silla CF
۰
۱
Levante B
inprogress
۱۹:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Juventus U23
۲
۱
Vicenza
Finished
۱۵:۰۰
Feralpisalo
۰
۲
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۰
۰
US Pergolettese
Finished
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۲
AC Trento
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۰
۱
Pro Vercelli
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۱
۱
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
Pro Patria
Finished
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۰
۱
AC Pro Sesto
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۱
۱
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
Mantova
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB II
Gyirmot
۱
۱
Dorogi FC
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest
۲
۰
Szentlorinc SE
Finished
۱۷:۳۰
Pecsi MFC
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۷:۳۰
Soroksar SC
۰
۵
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
FC Ajka
۱
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۷:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۵:۳۰
Haladas
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۲
۰
Csakvar TK
Finished
۱۵:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۲
۲
Kozarmisleny SE
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۰
SV Babelsberg 03
inprogress
۱۸:۳۰
Greifswalder FC
۳
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Ahed
۰
۰
Al Ansar Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
۲
۱
CA Ouriense (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CS Maritimo Funchal (W)
۱
۴
SL Benfica (W)
Finished
۱۶:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۱
۰
Torreense (W)
inprogress
۱۸:۳۰
SF Damaiense (W)
۳
۱
Famalicao (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Vilaverdense (W)
۲
۱
Valadares Gaia FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Braga (W)
۵
۰
Amora FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B
Lierse SK
۰
۲
RWD Molenbeek
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Zlin
-
-
FC Banik Ostrava
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Slavia Praha
۵
۱
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۰
۱
Esperanca de Lagos
Finished
۱۵:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
SC Angrense
inprogress
۱۹:۳۰
Imortal DC
۰
۰
FC Ferreiras
inprogress
۱۸:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
inprogress
۱۸:۳۰
GD Fabril Barreiro
۲
۰
Atletico Clube de Portugal
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
US Angri Calcio 1927 ASD
۱
۱
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Arzachena
۱
۰
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sorrento 1945
۰
۱
FC Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
Portici 1906
۲
۴
SS Nola 1925
Finished
۱۷:۰۰
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
۳
۳
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۱
Lupa Roma
Finished
۱۷:۰۰
Casertana
۲
۲
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division Women
Osasuna B (W)
۳
۲
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۱
۰
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۴:۱۵
Racing Santander (W)
۲
۰
Sardoma CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza CFF (W)
۴
۰
Bizkerre (W)
Finished
۱۴:۳۰
CF Union Viera (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Getafe (W)
۱
۱
CD Pradejon (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۱
۱
CD La Nucia
Finished
۱۴:۳۰
Castellon
۱
۰
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao B
۳
۰
UD Logrones
Finished
۱۴:۳۰
CF Intercity
۰
۲
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۱۹:۳۰
CD Alcoyano
۰
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra
۰
۰
CE Sabadell
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۱
۲
Vimenor CF
Finished
۱۴:۱۵
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۰
SDA Albericia
inprogress
۱۹:۳۰
SD Gama
۱
۰
Castro
inprogress
۱۹:۰۰
Textil Escudo
۰
۰
CD Naval
inprogress
۱۹:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Zamora
۰
۰
CD Laredo
inprogress
۲۰:۰۰
Real Oviedo II
۲
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۲
Real Aviles CF
Finished
۱۴:۴۵
Guijuelo
۰
۰
Real Valladolid B
inprogress
۱۹:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۰
SD Rayo Cantabria
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
CDFC La Calzada
۱
۰
Yague
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Rioja CF B
۱
۲
Comillas CF
Finished
۱۴:۳۰
River Ebro
۱
۰
Oyonesa
inprogress
۱۹:۰۰
Anguiano
۰
۱
CD Calahorra B
inprogress
۱۸:۳۰
Agoncillo
۰
۲
Naxara
Finished
۱۴:۳۰
Pena Balmaiso CF
۳
۰
Casalarreina CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۱
۳
Atletico Vianes
Finished
۱۴:۳۰
Haro Deportivo
۰
۰
Varea
inprogress
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۰
۱
CD Llosetense
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
L`Entregu CF
۰
۰
Valdesoto CF
inprogress
۱۹:۳۰
Sporting Gijon B
۵
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۴:۳۰
Caudal Deportivo de Mieres
۰
۰
CD Tuilla
inprogress
۱۹:۳۰
CD Praviano
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۱
۰
UC Ceares
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al-Najma Manama
۲
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۰۰
Al Ittifaq Maqaba
۱
۰
Isa Town
inprogress
۱۹:۰۰
Bouri Cultural SC
۱
۱
Etehad Al Reef
inprogress
۱۹:۰۰
Portugal
Liga 3, Group B
Caldas
۱
۰
FC Alverca
inprogress
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra
۱
۰
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
۲
۱
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۰۰
Mezokovesdi SE
۱
۰
Puskas FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Kecskemeti TE
۰
۰
MOL Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Brazil
Mineiro 1
Tombense MG
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Premier League
AFC Leopards
۰
۰
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۲
۱
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
France
U19 League Women
Dijon U19 (W)
۸
۱
Saint Priest U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۲
۱
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
CD Teruel
۰
۰
UE Olot
inprogress
۱۹:۰۰
Ebro
۱
۰
Lleida
Finished
۱۴:۳۰
CF Badalona
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
۱
۱
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
Don Benito
۰
۰
Atletico Madrid B
inprogress
۱۹:۳۰
UD Montijo
۱
۱
Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
Leganes B
۲
۱
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Gimnastica Segoviana
۰
۰
CD Estepona
inprogress
۱۹:۳۰
Navalcarnero
۱
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
CD Coria
۰
۰
AD Union Adarve
inprogress
۱۹:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۳
۲
Marino
Finished
۱۵:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Union Sur Yaiza
Finished
۱۵:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۰
۲
UD Tamaraceite
Finished
۱۵:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Akwa United
۱
۰
Plateau United
Finished
۱۷:۳۰
Gombe United
۰
۱
Nasarawa United
inprogress
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
۰
۰
El Kanemi Warriors
inprogress
۱۸:۳۰
Enyimba
۳
۰
Kwara United
Finished
۱۷:۳۰
France
Coupe de France Women
Marseille (W)
۳
۲
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Nantes (W)
۶
۱
Cannes (W)
Finished
۱۶:۳۰
RC Lens (W)
۰
۵
Thonon Evian FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
Premier League
Chippa United
۱
۰
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
Richards Bay FC
۱
۱
Amazulu FC
Finished
۱۷:۰۰
Kaizer Chiefs
۰
۰
Royal AM
inprogress
۱۹:۰۰
TS Galaxy
۲
۰
Golden Arrows
inprogress
۱۹:۰۰
Djibouty
Premier League
FC Dikhil
۱
۱
Gendarmerie Nationale FC
Finished
۱۷:۳۰
Oman
Sultan Cup
Oman FC
۰
۰
Al Rustaq
inprogress
۱۹:۰۰
Belgium
First Amateur Division
URSL Vise
۰
۰
KVK Ninove
Finished
۱۷:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۱
۱
KFC Dessel Sport
Finished
۱۷:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۵
۱
KAA Gent II
Finished
۱۷:۳۰
Charleroi II
۱
۰
Royal Antwerp II
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Gran Pena FC
۱
۰
UD Ourense
inprogress
۱۸:۱۵
Silva SD
۱
۳
CD Choco
Finished
۱۴:۴۵
CD Estradense
۰
۰
UD Paiosaco
inprogress
۱۹:۳۰
Viveiro CF
۱
۰
UD Somozas
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Arteixo
۱
۰
Alondras CF
Finished
۱۴:۳۰
Arzua
۰
۰
CD Barco
inprogress
۱۹:۳۰
Arosa SC
۰
۰
Deportivo Fabril
inprogress
۱۹:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Wikki Tourist
۰
۰
Doma United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Bayelsa United
inprogress
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Enugu Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Abia Warriors
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Desportivo Ferroviaria
۲
۰
Atletico Itapemirim
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۲
۲
Dibba Al Fujairah U21
Finished
۱۶:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
۳
۰
Al Bataeh U21
Finished
۱۶:۴۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Beira Mar
۱
۰
FC Alpendorada
inprogress
۱۹:۳۰
Maritimo Funchal II
۱
۰
Rebordosa AC
inprogress
۱۸:۴۵
AD Machico
۱
۱
GD Resende
inprogress
۱۸:۳۰
Guarda Desportiva
۰
۰
SC Salgueiros
inprogress
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
۰
۱
Valadares Gaia FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa
۳
۰
Gondomar
inprogress
۱۸:۳۰
Leca FC
۱
۰
AD Camacha
inprogress
۱۸:۳۰
Malta
Challenge League
Fgura United FC
۱
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۳۰
Tarxien Rainbows FC
۰
۱
Naxxar Lions FC
inprogress
۱۹:۰۰
Attard
۱
۱
San Gwann FC
Finished
۱۶:۳۰
St Andrews FC
۱
۰
Mtarfa
inprogress
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
CE Europa
Finished
۱۴:۱۵
CF Peralada
۱
۱
CE L'Hospitalet
inprogress
۱۹:۰۰
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۲
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۰
۴
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۲
CF Badalona B
Finished
۱۵:۰۰
UE Tona
۰
۲
CF Montanesa
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Tigre Reserves
۰
۲
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan Reserves
۱
۱
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۵:۳۰
India
Santosh Trophy
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Getafe B
۲
۳
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۲
۳
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۴:۰۰
Las Rozas CF
۳
۱
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B
۰
۱
CD Mostoles
Finished
۱۶:۰۰
Real Aranjuez
۰
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۰۰
CD Galapagar
۰
۱
AD Torrejon CF
inprogress
۱۹:۰۰
Colombia
Primera A
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
Torredonjimeno
۰
۰
UD Almeria B
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Maracena
۱
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۴:۳۰
FC Malaga City
۱
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
CD Torreperogil
۰
۰
Atletico Malagueno
inprogress
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۱
۰
Villarrubia CF
Finished
۱۴:۳۰
La Solana
۰
۱
CD Villacanas
inprogress
۱۹:۰۰
Marchamalo
۰
۰
Quintanar Rey
inprogress
۱۹:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۰
۰
Villarrobledo
inprogress
۱۹:۳۰
Conquense
۲
۰
CF Talavera de la Reina B
inprogress
۱۹:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
1461 Trabzonspor
۰
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۱
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
1928 Bucaspor
۲
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۰
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
Finished
۱۳:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga I
Campionii FC Arges
۰
۲
FC Botosani
Finished
۱۵:۰۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
FC U Craiova 1948
Interrupted
۱۷:۳۰
FCSB
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۵:۰۰
Tomares U19
۰
۲
Granada CF U19
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Athletic Club Bilbao U19
۵
۰
Arenas Club de Getxo U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD San Juan U19
۱
۰
Real Sociedad U19
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
UD Serra
۱
۲
Sport Arronches e Benfica
inprogress
۱۸:۳۰
Pero Pinheiro
۰
۰
Rio Maior SC
inprogress
۱۸:۳۰
Coruchense
۲
۰
Castelo Branco
inprogress
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۱
Marinhense
inprogress
۱۸:۳۰
Sintrense
۰
۰
Santarem
inprogress
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۱
۰
Mortagua FC
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
Division 1 Women
Oud-Heverlee Leuven II (W)
۲
۱
Standard Liege II (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
FC Monheim
۳
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۳۰
SF Hamborn 07
۲
۲
VfB Homberg
Finished
۱۷:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۰
Kleve
Finished
۱۸:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۴
۱
Union Nettetal
Finished
۱۷:۳۰
MSV Düsseldorf
۲
۲
SSVg Velbert
Finished
۱۷:۰۰
FSV Duisburg
۳
۴
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۰۰
Ratinger Spvg
۱
۰
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۲
۱
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
Asd Pineto Calcio
۲
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۱
ASD Montegiorgio
Finished
۱۷:۰۰
Roma City FC
۱
۰
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۷:۰۰
Team Nuova Florida
۱
۲
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
Porto D'Ascoli
۰
۱
Termoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۰
Matese
Finished
۱۷:۰۰
SSD San Nicolo Notaresco
۱
۰
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
SS Cavese
۱
۰
Puteolana Internapoli
Finished
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۱
۱
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
Casarano
۱
۱
Brindisi
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۱
۱
FC Matera Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Lavello
۱
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۱
۰
Citta di Fasano
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
Molfetta
۰
۲
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FBC Gravina
۱
۱
Team Altamura
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Challenge League
AC Bellinzona
۰
۲
Yverdon-Sports
Finished
۱۶:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۰
۱
FC Schaffhausen
inprogress
۱۹:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۲
Lausanne-Sports
inprogress
۱۹:۰۰
Greece
Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۶
۰
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
Larissa (W)
۰
۰
Aris Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 2011 (W)
۴
۱
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۴
Hibernian (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hearts (W)
۱
۲
Celtic FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
Glasgow Girls (W)
۰
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۲
Dundee United WFC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Rangers (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
inprogress
۱۹:۴۰
Greece
Super League 2, Group A
Apollon Pontou FC
۰
۳
Larissa FC
Finished
۱۶:۱۵
Diagoras Rodos
۰
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۱۵
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Larisas
۰
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
Niki Volou
۱
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۱۵
Netherlands
Derde Divisie
VV Gemert
۲
۱
HV & CV Quick
Finished
۱۶:۳۰
Baronie
۲
۰
Watergraafsmeer
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
GVV Unitas
۰
۰
SV Oss 20
Finished
۱۶:۳۰
Blauw Geel 38
۱
۰
UDI'19
Finished
۱۶:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۰
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۵
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۳
۳
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۴
۲
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Lebanon
Division 2
Al Ahli Nabatieh
۱
۱
Racing Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Sporting Club Beirut
۱
۲
Al Islah Bourg Shamaly
Finished
۱۵:۴۵
Greece
U19 Super League 2
Niki Volou U19
۷
۰
Iraklis 1908 FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Rwanda
League Women
AS Kigali (W)
۳
۱
Apaer WFC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kayonza WFC (W)
۰
۲
Bugesera (W)
Finished
۱۵:۳۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie B Women
Napoli (W)
۶
۰
Tavagnacco (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cesena (W)
۰
۱
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Arezzo (W)
۱
۳
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
San Marino Academy (W)
۲
۴
Ternana (W)
Finished
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۱
۴
Genoa (W)
Finished
۱۷:۰۰
Brescia Calcio (W)
-
-
Trento (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Yeni Orduspor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۱
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Kasimpasa Erokspor
۱
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۱
۲
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Cameroon
League Women
Amazone FAP (W)
۱
۲
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۵:۳۰
Louves Minproff (W)
۱
۲
Eclair de Saa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۲
۱
Alfaro
inprogress
۱۸:۳۰
Arnedo
۰
۰
Arenas Club de Getxo
inprogress
۱۹:۳۰
Cirbonero
۰
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۰
۰
Sociedad Deportivo Tarazona
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
SC Vianense
۰
۱
Tirsense
inprogress
۱۸:۳۰
Brito SC
۰
۰
Pedras Salgadas
inprogress
۱۸:۳۰
Dumiense FC
۱
۱
Desportivo Moncao
inprogress
۱۸:۳۰
Vila Mea
۲
۰
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
۱
۲
Amarante FC
inprogress
۱۸:۳۰
ARS Martinho
۰
۰
Merelinense FC
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
U20 League
Toluca U20
۲
۰
Leon U20
inprogress
۱۸:۳۰
Pachuca U20
-
-
Necaxa U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Citta Di Castello
۴
۱
Montespaccato
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۱
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۰
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۰
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Sangiovannese
۱
۲
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
Grosseto
۳
۱
Ponsacco
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Livorno
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Blau-Weiss Papenburg
۱
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۳
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۱
۱
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
Uthongathi
۱
۲
Casric Stars FC
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Derthona FBC
۱
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۱
۱
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۱
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۲
۳
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۲
۰
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۰
۰
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
Pinerolo
۲
۱
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
GS Castanese
۰
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
AC Pistoiese
۱
۱
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۲
۲
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۱
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۲
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۰
۲
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۱
۰
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Asteras Petriti
۲
۱
Digenis Neochoriou
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۰
۱
Vyzas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۲
CA Antoniano
Finished
۱۴:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۰
Cartaya
inprogress
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
۲
۰
Conil CF
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۳
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
CD Pozoblanco
۰
۰
Xerez CD
inprogress
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
Etincelles FC
۲
۱
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۰
۰
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Granada B
۲
۰
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Mar Menor
۰
۰
Real Betis B
inprogress
۱۹:۳۰
CD El Ejido 2012
۰
۱
Antequera CF
inprogress
۱۹:۳۰
Recreativo de Huelva
۰
۱
CD San Roque de Lepe
inprogress
۱۹:۳۰
FC Cartagena II
۲
۱
Sanluqueno
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla Atletico
۰
۰
Yeclano Deportivo
inprogress
۱۹:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
UCAM Murcia
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
South America
South American Championship U20
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
A.E. Kifisia F.C.
۶
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۱۵
Proodeftiki FC
۰
۳
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۱۵
OF Ierapetras
۰
۰
Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
Irodotos
۰
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۱۵
Turkey
3. Lig Grp. 2
Kahramanmarasspor
۱
۱
Bayrampasa
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۱
Ofspor
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
CD Atletico Lince (W)
۰
۲
Santa Teresa B (W)
Finished
۱۴:۳۰
San Ignacio (W)
۲
۱
CDEF Logrono II (W)
Finished
۱۵:۰۰
Atletico Pedoma (W)
۳
۱
CD Firgas (W)
Finished
۱۵:۳۰
San Vicente (W)
۱
۵
Levante C (W)
Finished
۱۵:۰۰
CDE Olimpico De Madrid (W)
۱
۱
Futbolellas CFF (W)
Finished
۱۷:۰۰
Vic Riuprimer Refo (W)
۲
۰
SD Casablanca (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Pozuelo de Alarcon (W)
۲
۰
CD Samper (W)
inprogress
۱۹:۰۰
CFF Olympia Las Rozas (W)
۱
۰
CD Daimiel Futbol (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Kenya
Super League
Gusii FC
۲
۲
Silibwet
Finished
۱۵:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Migori Youth
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
FC Hansa Rostock II
۲
۰
1. FC Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
TSG Neustrelitz
۲
۰
MSV Pampow
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
Gambia
Division 2
Gambia Ports Authority
۲
۰
Medical FC
inprogress
۱۹:۳۰
Jam City
۰
۰
Jarra West FC
inprogress
۱۹:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Kanifing East FC
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Arandina CF
-
-
Palencia CF
inprogress
۱۹:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
UD Santa Marta
inprogress
۱۹:۳۰
CD Becerril
۰
۰
La Virgen del Camino
inprogress
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
۰
۰
CD Carinena
inprogress
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۱
CD Caspe
inprogress
۱۸:۳۰
AD Almudevar
۲
۰
Ejea
inprogress
۱۸:۳۰
CD Utrillas
۰
۱
CD Binefar
inprogress
۱۹:۰۰
Cuarte CD
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۴:۳۰
CF Calamocha
۱
۰
CF Illueca
inprogress
۱۸:۳۰
CF Epila
۰
۱
Huesca B
inprogress
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Berekum Chelsea
۱
۰
Dreams FC
inprogress
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۰
Karela
inprogress
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite Two
AS Lausanne de Yaounde
۱
۰
Racing de Bafoussam
Finished
۱۸:۰۰
OFTA
۰
۰
AS FAP
Finished
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Holy Ghost SC
۲
۴
Botswana Defence Force
Finished
۱۷:۰۰
Orapa United FC
۴
۱
Police XI SC
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Panionios NFC
۱
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Doxa Dramas
۲
۲
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Thermaikos Thermis
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۰
۲
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Paralimniou
۱
۰
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۱
۰
Orfeas Puma Xanthi
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۱
Cultural Leonesa U19
Finished
۱۴:۳۰
Leganes U19
۱
۳
Real Madrid U19
inprogress
۱۸:۴۵
Fuenlabrada U19
۲
۳
Getafe U19
Finished
۱۶:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۱
۱
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۴:۳۰
Gimnastic de Tarragona U19
۰
۰
San Francisco U19
inprogress
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۱
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Arroyo
۰
۰
UC La Estrella
inprogress
۱۹:۳۰
Jerez CF
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۵:۰۰
CD Miajadas
۳
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
Calamonte
۰
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۱
۰
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۲
۱
Olivenza
Finished
۱۴:۳۰
CD Don Alvaro
۰
۲
CD Azuaga
inprogress
۱۹:۰۰
Andorra
2a Divisio
FC Encamp
۰
۱
CF Atletic America
Finished
۱۷:۳۰
Club Esportiu Carroi
۴
۰
UE Engordany B
Finished
۱۴:۳۰
San Marino
Campionato
AC Libertas
۰
۰
SC Faetano
inprogress
۲۱:۰۰
Fiorita
۲
۰
Folgore / Falciano
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Fiori
۰
۰
SS Virtus
inprogress
۲۱:۳۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Leek Town (W)
۳
۲
Lincoln City (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Maidenhead Utd (W)
۵
۱
Portishead (W)
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۳
Nottm Forest (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۵
۰
Union Viera CF U19
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
۲
۴
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
Real Agro Aversa
۰
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۱
۱
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۳۰
Santa Maria Cilento
۱
۰
ASD Cittanovese
Finished
۱۷:۰۰
AS Acireale
۱
۲
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
ASD Paterno
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۲
۰
FC Lamezia Terme
Finished
۱۷:۰۰
Licata
۲
۰
Mariglianese
Finished
۱۷:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Cappellen FC
۱
۱
Racing Mechelen
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Este
۱
۲
ASD Cartigliano
Finished
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۱
۰
Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۰
۲
Torviscosa
Finished
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۳
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۱
۰
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۲
۱
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
US Levico Terme
۱
۰
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۱
۱
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
Burundi
Premier League
Bumamuru
۳
۰
Athletico Olympic
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Forest Rangers
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KFC Merelbeke
۰
۲
Sparta Petegem
Finished
۱۷:۰۰
Togo
Premier Division
Entente II
۱
۰
Anges FC
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Brasiliense
Capital Brasilia CF
۱
۲
FC Samambaia
Finished
۱۶:۳۰
Burkina Faso
Premier League
RC Kadiogo
۰
۱
AS du Faso-Yennenga
inprogress
۱۹:۰۰
Ghana
1. Division
FC Skyy
۲
۰
WAFA
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Gil Vicente FC (W)
۰
۱
Sporting B (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۱
۱
Lynx FC
inprogress
۱۸:۳۰
France
France U19 Cup
JA Drancy U19
۱
۳
Rennes U19
Finished
۱۷:۰۰
Valenciennes FC U19
۰
۳
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۰۰
Amiens U19
۱
۳
Le Havre AC U19
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Thiella Sarakinon
۱
۱
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
League Women
WAC Casablanca (W)
۱
۵
SC Casablanca (W)
Finished
۱۶:۳۰
FAR Rabat (W)
۳
۰
AUSF Assa Zag (W)
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 5
AO Tympakiou
۰
۱
AO Agia Paraskevi
Finished
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۲
۱
APO Keratsini
Finished
۱۶:۳۰
AE Moschatou
۰
۲
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Premier League 2 Women
Montrose LFC (W)
۴
۱
Stirling Uni FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۳
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Kukesi
۲
۰
KF Tirana
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Dublin City University
۲
۱
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۳
۱
Elche U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۱
۵
Alboraya U19
Finished
۱۵:۰۰
Liberia
First Division
Muscat FC
۰
۰
FC BEA Mountain
inprogress
۱۹:۳۰